Hi there!

TAKŁADNIE to multidyscyplinarne biuro projektowe, w którym realizujemy projekty z pasją, ponieważ interesuje nas ciągły rozwój i eksplorowanie nowych dziedzin designu. Jesteśmy zgranym zespołem młodych projektantek i projektantów, znamy się od lat i wyznajemy pokrewne wartości w projektowaniu i w życiu: szczerość, funkcjonalizm, wysoka estetyka i poszanowanie dla środowiska.

multidyscyplinarność

W TAKŁADNIE zajmujemy się wieloma dziedzinami designu – od projektowania produktów, przez urządzanie wnętrz, aż po tworzenie grafik. Staramy się, aby nasze projekty zawsze zapadały w pamięć. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, które przed nami postawisz!

ODPOWIEDZIALNY DESIGN ZRÓWNOWAŻONE PROJEKTOWANIE HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Projektujemy w sposób odpowiedzialny społecznie i zrównoważony, zawsze mając na uwadze nasze środowisko oraz dalekosiężne skutki wprowadzania na rynek nowych produktów. Jesteśmy  zespołem, którego wartości są naznaczone świadomością, że to, co oferujemy, ma często wpływ na znacznie więcej osób i żywych istnień, niż tylko docelowy odbiorca.

PROCES

W trakcie naszej współpracy będziemy zawsze szczerze z Tobą rozmawiać, ponieważ wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i liczymy się z Twoim zdaniem. Do projektowania podchodzimy jednak przede wszystkim w sposób krytyczny, ponieważ liczy się efekt końcowy i ostateczny odbiór projektu.

Postaw przed nami wyzwanie

Chcesz się dowiedzieć, jakie są nasze projekty? Zajrzyj do portfolio i pozwól nam Cię zainspirować. Jeśli szukasz grupy projektowej, która połączy twórczą energię z odpowiedzialnością i konstruktywną krytyką, to jesteśmy właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i rozpocznij proces projektowy już dziś!

nasz zespół

znajdziesz nas

Strona korzysta z Ciasteczek aby zapewnić użytkownikom strony najlepsze doświadczenia. Dowiedz się więcej
Skip to content